TRUVATIV STYLO WORLD CUP 145G 580mm 31.6mm Zobacz większe

Nowy produkt

TRUVATIV STYLO WORLD CUP 145G 580mm 31.6mm

Cena:145,00 zł

TRUVATIV STYLO WORLD CUP 145G 580mm 31.6mm

More details

160 Przedmioty

DOSTĘPNE NA MAGAZYNIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,80 zł.


Opis produktu

Chciałbym zaprosić Was do zakupu kierownicy firmy TRUVATIV, obecnie firma ta należy do grupy lub jak kto woli koncernu SRAM, który to koncern posiada w swoich szeregach takie marki jak AVID, ROCK SHOCK, dzięki czemu staje się równie uniwersalny jak SHIMANO choć może nawet bardziej gdyż SHIMANO nie produkuje widelców amortyzowanych, więc jak sami widzicie jest to potężna grupa, która produkuje wyroby o jakości i wytrzymałości nie podlegającej żadnej dyskusji, dlatego też właśnie ze swojej strony chcielibyśmy zaproponować Wam doskonałe kierownice.

Kierownica proponowana nosi nazwę STYLO WORLD CUP FLAT BAR i jest przeznaczona do ALL MOUNTAIN, X-COUNTRY i turystyki. Model ten to wygodna i lekka kierownica wykonana z mocnego stopu aluminium AL-7050-TV i jej waga rzeczywista wynosi 145g. Kierownica ma 580mm długości, mocowanie mostka ma średnice 31,8mm. Kierownica wykonana została z największą precyzją i dokładnością a co za tym idzie, zapewnia wszystkim bezpieczeństwo użytkowania a dzięki bardzo atrakcyjnemu wyglądowi posiada również doskonałe walory estetyczne, co znacząco wpłynie na wygląd waszego roweru.